Svítidla

Kvalitní svítidla od světových výrobců a renomovaných značek. To je nabídka společnosti IMAO electric, s.r.o. Svítidla pro domácnost, interiér, exteriér, průmysl i svítidla použitelná na osvětlení veřejných prostranství, parků a budov. V široké nabídce naleznete různé druhy, tvary, barvy a provedení. S výběrem vhodného svítidla do vašeho interiéru, ale i exteriéru vám poradí odborně školený personál. Stejně jako elektroinstalační materiál i námi nabízená svítidla splňují všechny technické požadavky a normy platné na území České republiky podle směrnic Evropské unie.

Velkoobchodní prodej realizujeme prostřednictvím obchodních zástupců. Maloobchodní prodejnu IMAO, v rámci které můžete navštívit i světelný showroom, najdete ve městě Velké Meziříčí.

 

View the embedded image gallery online at:
https://imaocz.cz/svitidla#sigFreeId639870de0f
 

 

Svítidla Artino 

 

Svítidla Brilum 

 

Svítidla Eglo 

 

Svítidla Elgo

 

Svítidla Faro Barcelona Deco

 

Svítidla Fulgur

 

Svítidla Globo

 

Svítidla Greenlux

 

Svítidla Kanlux

 

Svítidla Luxera

 

Svítidla Massive

 

Svítidla Narva

 

Svítidla Opple

 

Svítidla 

 

Svítidla Prezent

 

 

Svítidla Rabalux

TĚŠIT SE MŮŽETE NA SVÍTIDLA

nástěnná a stropní, bodová svítidla (vestavná 230V, vestavná 12V, přiřazená svítidla, lankový systém), kuchyňská, koupelnová, dětská svítidla ale aj úsporná, moderní, lampy a lampičky, venkovní svítidla i LED.

Ponúkame aj svítidla zn. ILLUMATRADE, LUXERA, LUMMAX, LUMINEX - TRIO, LUCERNA, BREMA, AULIX, ...

Pomúžeme Vam při výběru nebo Vam pořadí náš odborní personál přímo v showroome.

IMAO group | IMAO Slovensko | IMAO Chorvátsko | IMAO Bosna a Hercegovina | IMAO Rumunsko | IMAO Srbsko | Hybridný bojler